Przedszkolny Festyn ekologiczny

28 września odbył się w naszym przedszkolu  Festyn Ekologiczny pod hasłem „Kto bez spalin podróżuje – ten środowisko szanuje”. W trakcie festynu dzieci i rodzice mogli  skorzystać z bardzo wielu atrakcji. Było znakowanie rowerów przez funkcjonariusza Policji, wyścigi na rowerach i hulajnogach, zawody sportowe oraz bieg wokół terenu przedszkola. Bieg rozpoczęła nasza pani dyrektor wspólnie z panem Urbaniakiem – znanym sportowcem bydgoskim. W trakcie festynu można była skorzystać z fachowej porady fryzjerskiej, pomalować buzię, a także wykonać swojego „gniotka” w stoisku „Małego badacza”. Dla spragnionych i głodnych uruchomiona została kawiarenka oraz punkt gastronomiczny, w którym proponowaliśmy gościom pyszną grochówkę i jeszcze lepszy bigos, a także chleb ze smalcem domowej roboty. Jak zwykle na festynie nie mogło zabraknąć loterii, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Chętne dzieci i rodzice mogli zatańczyć Zumbę z panią Moniką. Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na zakup instrumentów muzycznych do naszego przedszkola.

Przedszkole u Krecika Szybownika