ACH TEN SMOG – MIEJSKI EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY PRZEDSZKOLA NR 43 – Bydgoski Grant Ekologiczny

Dnia 28 września w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego Ach ten smog – reaguję, zmieniam, rozwiązuję. Konkurs  realizowany był w ramach  projektu edukacyjnego i programu naszego przedszkola pt. Czy to SmoG, Czy SmoK?. W konkursie w pierwszej kolejności brały udział te przedszkola, które należą do sieci placówek oświatowych zaangażowanych w nasz projekt. Z bydgoskich przedszkoli  przyjechały do nas wyróżnione dzieci, które otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody. Prac plastycznych było ponad sześćdziesiąt.  Wybór był bardzo trudny, dzieci pięknie się postarały. Najwyżej cenione były prace samodzielne, kreatywne, zgodne z tematem, ustaloną techniką wykonania. Nasze przedszkolaki również otrzymały nagrody: Marcel z grupy V zajął III miejsce, Zuzia i Michał z grupy VIII otrzymali wyróżnienia.  Gratulujemy.

Przedszkole u Krecika Szybownika